Hakkımızda

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Biz Kimiz?


Kısaca sizlere eğitim kalite anlayışımızdan ve sürücü kursumuzdan bahsettik.
Üsküdar, Çamlıca ilçesinde 35 yıllık tecrübesi, deneyimli ve alanında uzman öğreticileri ile birlikte binlerce kursiyerine ehliyet sınavlarında başarıyı yakalamış ve sonrasında Sürücü Belgesi kazandırmış, bugün sektöründe bilinen ve tanınan isim olarak marka yapmış Çamlıca SÜRÜCÜ KURSU olarak aynı hizmeti siz değerli yeni kursiyerlerimize ve mezun sürücülerimize aynı kalitede hizmet vermeye gurur ve sevinç ile devam etmekteyiz.
Kurulduğu günden beri sektörün öncü ve marka isimlerinden biri olmayı başaran ve lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen Çamlıca Ehliyet ve SÜRÜCÜ KURSUMUZ tecrübelerine ek olarak yeni teknoloji ve alanında uzman eğitimci kadrosuyla, kursiyerlerine paket programlar ve ileri sürüş tekniği kurslarıyla yüksek standartta trafik ve sürücü eğitimi vermektedir. Gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakinen takip edip, kursiyerlerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemiştir.
Nicelik ve nitelik bakımından kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli misyonumuzdur.
Aynı zamanda sağladığı online hizmetler ile adaylarına internet platformu üzerinden bir sanal sürücü kursu oluşturmuş, sadece kursa gelerek değil onlar için online ehliyet dersi çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecek e-sınav hizmetlerini de sunmuştur.
Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını Çamlıca SÜRÜCÜ KURSU ’nu ziyaret etmeye ve tanışmaya davet ediyoruz.
MİSYONUMUZ
Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak.
VİZYONUMUZ
Çamlıca sürücü kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı, Türkiye’nin lider bir eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak hedefimizdir.

title_shape_1Çamlıca Sürücü Kursu

Başarı Oranımız

Kursiyerlerimizin sınavlardaki başarı oranı

Sürüş

97%

Teorik

95%
8
title_shape_1Ekip

Başlık

title_shape_1_whiteNeden Bizi Seçmelisiniz

Güvenli Sürüş, Bizimle Başlar.

Deneyimli Eğitmenler

Profesyonel eğitmen kadromuz, sürüş becerilerinizi en üst düzeye çıkarmak için burada.

Son Model Araçlar

Güncel ve güvenli araçlarımız, sürüş deneyiminizi en iyi şekilde yaşamanızı sağlar.

Bireysel İlgi ve Planlama

Her öğrenciye özel ders planları ve bireysel ilgiyle, sürüş becerilerinizi en üst düzeye çıkarırız.

Güvenliğiniz Bizim Önceliğimiz

Kursumuz, güvenli sürüşü öğrenmenin yanı sıra, trafikteki risklere karşı duyarlılık kazandırarak sizin ve diğer sürücülerin güvenliğini ön planda tutar.

10500+

Mezun Öğrenci

110+

Aktif Öğrenci

10+

Uzman Eğitmen

why_1_1